Wyjazd do parku linowego

W czwartek 28 września uczniowie klas V i VI wybrali się na wycieczkę do parku linowego w Jaśle. Celem wyjazdu było podnoszenie sprawności fizycznej młodzieży oraz propagowanie spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W trakcie pokonywania trasy, składającej się z licznych przeszkód, uczestnicy mieli okazję do rozwijania poczucia równowagi, pewności siebie, koordynacji ruchów oraz przełamania bariery lęku wysokości i strachu.

A kiedy wszyscy opuścili już korony drzew i znów znaleźli się na ziemi, wspólnie wymieniali się wrażeniami przy pieczeniu kiełbasek. Należało bowiem uzupełnić siły przed drogą powrotną, w czasie której grupa śpiewała wesołe piosenki.
Pobyt w parku zapewnił nam wiele niezapomnianych wrażeń, trochę adrenaliny, a przede wszystkim wysiłek na świeżym powietrzu. /A. K/ Zobacz zdjęcia 
Samorządy Mają Głos!!!

W ostatnim tygodniu września odbyły się w naszej szkole wybory do władz Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/18. Przeprowadziliśmy je zgodnie założeniami akcji "Samorządy mają głos!”. Wybory poprzedzone zostały kampanią wyborczą, trwającą przez ostatnie dwa tygodnie. Uczniowie rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich kandydatury.

25.09.2017r. każdy uczeń otrzymał przygotowana kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i ogłosiła wyniki.

Przewodniczącą została Gabriela Fornal z klasy III gimnazjum
wiceprzewodniczącym Kamil Konop z klasy VII
sekretarzem Kamila Laskowska z klasy VI

Równocześnie odbyły się wybory na opiekuna SU, którym został p. mgr Stanisław Mysza.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zapraszamy do współpracy z nowym zarządem Samorządu Uczniowskiego.

/A. K/