Osiągnięcia uczniów


 

 

Rok szkolny 2016/2017


Gminny Konkurs Plastyczny

" 2O lat minęło...św. Jan Pawel II na ziemi dukielskiej"

III miejsce - Kamil Konop (kl.VI)

 

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy o tematyce religijnej

I miejsce - Katarzyna Rak (kl III )
wyróżnienie - Julia Pietruś (kl III)

 

XXIII Gminny Przegląd Piosenki Religijnej 2017

I miejsce- Dagmara Woźniak ( kl. III)

Międzyszkolny Konkurs Obrazkowy z języka angielskiego

I miejsce - Katarzyna Rak (kl III )

 

XII Gminny Konkurs Ekologiczny

VI miejsce - Drużyna:

Kamila Laskowska (kl. V), Julia Gołąbek ( kl. VI), Kamil Konop ( kl. VI)

 

VIII Międzyszkolny Turniej Matematyczny " BankoMat"

I miejsce - Katarzyna Rak (kl III )
wyróżnienie - Dagmara Woźniak (kl III)

 

Gminny Konkurs "Mistrz Humanistyczny" oraz

"Mistrz Matematyczny"

I miejsce - Katarzyna Rak - kl. III


Gminny Konkurs Wielkanocny - Palma

Koło bibułkarskie: klasa IV i V


XI Gminne Eliminacje Pieśni Patriotycznej

Wyróżnienie - Joanna Kawulok - kl.V


Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

"Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce: Kamila Laskowska kl.V


X Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek

III kategoria - klasy IV - VI

wyróżnienie: Joanna Kawulok kl.V


X Gminny Konkurs Na Stroik Bożonarodzeniowy

wyróżnienie: Maksymilian Szczypta (kl. I)

 

X Gminny Konkurs Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

wyróżnienie: Julia Marszał ( kl. I)


IX Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

II kategoria

wyróżnienie: Joanna Kawulok kl.V

 



 

Rok szkolny 2015/2016



Konkurs Przyrodniczo - Ortograficzny
"Drzewa z podkarpackich lasów i ich mieszkańcy"

Kategoria: klasy II – III

I miejsce – Katarzyna Rak (kl II)

II miejsce – Wiktoria Pieklak (kl II)

III miejsce – Julia Brożyna (kl III)

Kategoria: klasy IV – VI

II miejsce – Nina Pieklak (kl VI)

Gminny Konkurs Plastyczny " Mój anioł"

Kategoria II

I miejsce - Kacper Musiał - (kl VI)

Gminny Konkurs Poezji i Prozy o Tematyce Religijnej

Kategoria II

I miejsce: Anna Kosiek – (kl II)
wyróżnienie: Julia Pietruś – (kl II)

Kategoria III

III miejsce: Kamila Laskowska - (kl. IV)

VII Międzyszkolny Turniej Matematyczny " BankoMat"

I miejsce - Zuzanna Bróż (kl III )
III miejsce - Justyna Laskowska (kl III)

V Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej

Kategoria: I (klasy I - III)

Wyróżnienie: Justyna Laskowska klasa III

Kategoria: II (klasy IV - VI)

Wyróżnienie: Julia Gołąbek klasa V

Gminny Wielkanocny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik

Kategoria: Pisanka współczesna

wyróżnienie - Justyna Laskowska (kl III)

Kategoria: Palma

wyróżnienie - koło bibułkarskie

Kategoria: Stroik wielkanocny

wyróżnienie - Mikołaj Woźniak

Gminny Konkurs Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

Kategoria: I (klasy I - III)

III miejsce: Julia Podlaszczak klasa III

Kategoria: II (klasy IV - VI)

Wyróżnienie: Joanna Kawulok  klasa IV

IX Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Kategoria: I

Wyróżnienie: Katarzyna Rak klasa II

Dagmara Woźniak klasa II

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki

"Jan Paweł II - Twórca Światowych Dni Młodzieży"

Konkurs Plastyczny: Wyróżnienie - Kacper Musiał klasa VI

Konkurs Literacki:  Wyróżnienie -Kacper Krejmas klasa V

 

XVIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Kategoria: II

III miejsce: Joanna Kawulok kl.IV

X Gminne Eliminacje Pieśni Patriotycznej

Joanna Kawulok kl.IV

 


 

Rok szkolny 2014/2015



 

II miejsce i Nagroda Burmistrza
(300 złotych)

w dziedzinie kultury dla szkół
w
gminie Dukla!!!

 

fot.www.ok.dukla.pl



 

Gminne Zawody Sportowe w Biegach Przełajowych

Kategoria: III

II miejsce: Julia Gołąbek kl.IV

(nominacja do zawodów powiatowych)

Gminny Konkurs "Mistrz Humanistyczny"

II miejsce: Kornelia Woźniak kl. III

Gminny Konkurs Poezji Religijnej

Kategoria II

I miejsce: Kamila Laskowska kl.III

III miejsce:  Julia Podlaszczak kl. II

Wyróżnienie Wiktoria Durał kl. III

Kategoria III

III miejsce: Oliwia Landa kl. V

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Kategoria: II

II miejsce: Kamila Laskowska kl.II

Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

Kategoria: II

II miejsce: Zuzanna Bróż kl.II

III miejsce: Joanna Kawulok kl.III

Gminny Konkurs Plastyczny "Tak go widzę -Bóg"

Kategoria: II

Wyróżnienie: Joanna Kawulok - kl. III

Kategoria: III

I miejsce - Kacper Musiał - kl. V

XIX Gminny Konkurs Piosenki Znanej i Lubianej

Kategoria: II (klasy I-III)

I miejsce - Joanna Kawulok kl. III

Kategoria: III (klasy IV-VI)

Wyróżnienie - Julia Gołąbek kl. IV

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
o tematyce św. Jana Pawła II

II miejsce - Wiktoria Brekiesz kl. VI

Gminny Konkurs Ekologiczny " Cztery Pory Roku"

II miejsce - Drużyna klas I - III

(Patrycja Szyndak -kl I, Justyna Laskowska - kl. II, Kamila Laskowska, Joanna Kawulok - kl. III)

Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej

Nominacja do konkursu powiatowego

Oliwia Landa kl.V

Gminny Wielkanocny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik

Kategoria: Stroik

I miejsce - Piotr Wierdak kl. I

III miejsce - Dominik Bała kl. I

Kategoria: Palma

I miejsce - Wiktoria Brekiesz kl. VI

VIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Kategoria: I

Wyróżnienie: Zuzanna Kluk kl.0

Kategoria: II

I miejsce - Zuzanna Bróż kl.II

II miejsce - Joanna Kawulok kl. III

Gminny Konkurs "Szopka i Stroik Bożonarodzeniowy"

Kategoria: Szopka

II miejsce - Piotr Wierdak kl.I

Kategoria: Stroik

II miejsce - Zofia Kołacz kl. I

Gminny Konkurs Małych Form Teatralnych

II miejsce ( I kategoria wiekowa) - Koło Teatralne TRELE - MORELE


 

Rok szkolny 2013/2014



II miejsce i Nagroda Burmistrza


w dziedzinie kultury dla szkół w gminie Dukla!!!

Po raz kolejny przed nami była SP Dukla, do której uczęszcza 7 razy więcej uczniów!Zdziwienie


 

 

I Powiatowy Przegląd Piosenki Znanej i Lubianej

Wyróżnienie: Joanna Kawulok  (kl II)


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Konkurs Sprawnościowy "Baw się z nami"

IV miejsce: Drużyna z klasy II i III


 

Gminny Konkurs " Baw się z nami"

Kat. Klasy I - III: I miejsce (drużyna z klasy II i III)


 

Gminny Konkurs Matematyczny " BankoMat" 2014

Wyróżnienie: Julia Gołąbek (kl.III)


 

XXII Gminny Przegląd Piosenki Religijnej, Plastyka, Poezja

Kat. piosenka - II miejsce: Laura i Julia Woźniak (kl. VI),
III miejsce: Sebastian Dubiel (kl. VI)

Wyróżnienie: Joanna Kawulok (kl.II)

Kat. poezja - II miejsce: Julia Brożyna (kl. I), III miejsce Zuzanna Bróż (kl. I)

Kat. plastyka: I miejsce: Julia Gołąbek (kl. III), Bartosz Nowak (kl. III)

wyróżnienie: Kacper Musiał (kl. IV)


 

XVIII Gminny Przegląd Piosenki Znanej i Lubianej

Kat. II - Nagroda Główna: Joanna Kawulok ( kl. II ), Michał Dubiel (kl. III)

Kat. III- Nagroda Główna: Laura Woźniak (kl. VI)


 

Powiatowy VIII Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej

Wyróżnienie: Laura Woźniak - klasa VI


 

Gminne Eliminacje do VIII Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej

I miejsce: Laura Woźniak - klasa VI


 

Gminny Konkurs Wielkanocny

Kategoria: Stroik wielkanocny

Wyróżnienie: Julia Brożyna (kl. I), Julia Woźniak (kl. VI)


Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych

Tytuł LAUREATA II etapu konkursu- Laura Woźniak - klasa VI


III Gminny Konkurs Poezji Obcojęzycznej

III miejsce  - Wiktoria Nowak - klasa VI



III Gminny Konkurs Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

III miejsce - Kamila Laskowska klasa II

Wyróżnienie - Laura Woźniak klasa VI


I Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienie - Sebastian Dubiel - klasa VI


VII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce - Sebastian Dubiel - kl. VI(kat.solista )

I miejsce - Laura i Julia Woźniak - kl. VI (kat. duety)

II miejsce - Dagmara Woźniak - kl. 0

III miejsce - Michał Dubiel - kl. III (kat. solista)


VI Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

Wyróżnienie - Laura i Julia Woźniak ( kategoria duety) kl.VI


Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza i Prozy

I miejsce ( I kategoria wiekowa) - Koło Teatralne TRELE - MORELE

( Zuzanna Bróż, Weronika Pac, Justyna Laskowska, Julia Brożyna)

I miejsce ( II kategoria wiekowa) - Koło Teatralne TRELE - MORELE

( Julia Woźniak, Laura Woźniak, Wiktoria Nowak, Szymon Gac,Kacper Murzański, Justyna Konop)


Gminny Konkurs "Szopka i Stroik Bożonarodzeniowy"

Kategoria: Szopka

II miejsce - Joanna Kawulok kl.II

III miejsce - Kamila Laskowska kl. II, Julia Brożyna kl. I

Wyróżnienie: Justyna Laskowska kl. I

Kategoria: Stroik

I miejsce - Laura Woźniak kl. VI

II miejsce - Sylwia Pac kl. II

III miejsce - Weronika Pac kl. I

Wyróżnienie: Kornelia Woźniak kl.II


 

Rok szkolny 2012/2013




 


II miejsce i Nagroda Burmistrza


w dziedzinie kultury dla szkół w gminie Dukla!!!


(W tym miejscu konieczna staje się informacja,
że pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w  Dukli, gdzie uczy się ok. 440 uczniów !!!)

 

Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę i Stroik Bożonarodzeniowy

Kategoria stroik

III miejsce - Sebastian Dubiel kl.V

Wyróżnienie - Michał Dubiel kl.II

Wyróżnienie - Szymon Gac kl.V


V powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

Wyróżnienie - Julia Gołąbek kl.I ( kategoria I)

II miejsce - Julia i  Laura Woźniak  kl. V( kategoria duety)

Gminnym Konkursie Małe Formy Teatralne

I miejsce - Inscenizacja baśni " Calineczka" - Szkolne Koło Teatralne TRELE - MORELE

Gminny konkurs Pieśni Patriotycznej

Tytuł laureata i nominacja do konkursu powiatowego  - Sebastian Dubiel kl.V

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienia:  Julia Gołąbek - kl. II,  Kacper Nowak - kl. III, Sebastian Dubiel - kl. V

Gminny Konkurs Poezji Obcojęzycznej 2013

I miejsce (I kategoria wiekowa)- Oliwia Landa kl. III

I miejsce (II kategoria wiekowa) - Laura Woźniak kl.V

III  miejsce  (II kategoria wiekowa) - Julia Woźniak kl. V

Wyróżnienie - Wiktoria Brekiesz kl. kl. IV

Gminny Konkurs Wielkanocny

Kategoria -  Pisanka współczesna: II miejsce - Julia Gołąbek - kl II

Kategoria - Palma duża: I miejsce - Wiktoria Brekiesz - kl. II

Gminny Konkurs na Kartkę Walentynkową

Wyróżnienie - Joanna Kawulok

Gminny Konkurs Matematyczny " BankoMat" 2013

II miejsce - Oliwia Landa kl. III

III miejsce - Kacper Nowak kl. III

Gminne Zawody Sportowe kl. I - III

Drużynowo IV miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny " Raj"

Wyróżnienie - Joanna Kawulok kl. I

Szkolny Konkurs Poezji Religijnej klas I - III

I miejsce - Joanna Kawulok

II miejsce - Kamila Laskowska

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

II miejsce - Joanna Kawulok kl. I

Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

I miejsce - Julia i Laura Woźniak

Gminny Konkurs Piosenki Znanej i Lubianej

Główna nagroda - Julia Gołąbek - kl. II

Gminny Konkurs Plastyczny " Owady leśne"

II miejsce - Kamila Laskowska - kl. I

Wyróżnienie - Wiktoria Durał kl. I

Szkolny Konkurs Czytelniczy kl. I -III - "Znam baśnie Andersena"

Klasa I: I miejsce - Kornelia Woźniak, II miejsce- Kamila Laskowska, III miejsce- Wiktoria Durał

Klasa II: I miejsce - Julia Gołąbek, II miejsce- Michał Dubiel, III miejsce - Karolina Gruszka

Klasa III: I miejsce - Kacper Musiał , II miejsce - Oliwia Landa, III miejsce - Kacper Nowak