Sukcesy uczniów trzeciej klasy

Dnia 14.05.2019 r. w Szkole Podstawowej w Łękach Dukielskich odbył się XVIII Gminy Konkurs  Mistrz Matematyczny oraz Mistrz Humanistyczny. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas trzecich. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Franciszek Szyndak- edukacja matematyczna oraz Róża Książkiewicz - edukacja polonistyczna. Swoje wiadomości i umiejętności matematyczne oraz polonistyczne wszyscy uczestnicy konkursu sprawdzili  rozwiązując  zadania  o różnym stopniu trudności. Po godzinnym zmaganiu  uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, po którym odbyło się na uroczyste ogłoszenie wyników. /M.S/

Wyniki osiągnięte przez naszych uczniów są następujące:

Mistrz Matematyczny - Franciszek Szyndak – I miejsce,
Mistrz Humanistyczny - Róża Książkiewicz – III miejsce.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej..