2 PIKNIK RODZINNY ZA NAMI

27 maja po raz kolejny mieszkańcy Głojsc spotkali się, aby wspólnie zamanifestować swoje przywiązanie do tradycyjnych wartości. Cieszymy się, że w tym szczególnym dniu mogliśmy gościć przedstawicieli władz naszej gminy.

Przygotowania trwały miesiącami. Zaangażowali się w nie wszyscy, którym leżą na sercu wartości rodzinne i rozwój lokalnej wspólnoty: społeczność szkolna na czele z panią dyrektor Elżbietą Knap, rodzice, sołectwo, miejscowa parafia, Koło Gospodyń Wiejskich i OSP.

Na uczestników czekały liczne atrakcje: specjały miejscowej kuchni, występy artystyczne i gry zręcznościowe. Najmłodsi mogli skorzystać ze zjeżdżalni i suchego basenu. Na starszych czekał ZORBING. Zorganizowano również mecze międzypokoleniowe, których wyniki dowiodły, że nasze Mamy i Tatusiowie w niczym nie ustępują swoim dzieciom pod względem sprawności fizycznej.

Nasza impreza nie mogłaby dojść do skutku bez hojności licznych darczyńców. Mogliśmy dzięki nim sfinansować nagrody i przeprowadzić licytację, z której dochód przeznaczymy na potrzeby naszej szkoły.

Wszyscy mamy nadzieję, że Piknik Rodzinny stanie się w Głojscach stałym elementem lokalnej tradycji.           
Galeria zdjęć

Dagmara Woźniak
Klasa IV

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej..