Światowy Dzień Pluszowego Misia

27 listopada 2017 r. już po raz drugi w naszej szkole uczniowie najmłodszych klas obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia zorganizowany przez p. Małgorzatę Stanowską - nauczyciela bibliotekarza.
Głównym celem popularyzacji tego święta w naszej szkole była chęć przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość i ciepło. Miś to przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu dzieci powierzają swoje sekrety i to on ochroni od zła i niebezpieczeństw.

Wszystkie dzieci w tym dniu pojawiły się ze swoim przyjacielem - misiem. Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo dużych. Dzień upłynął w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich, może troszeczkę zapomnianych, pluszowych przyjaciołach. Na zakończenie spotkania dzieci zgodnie stwierdziły, że świat bez przyjaciół byłby smutny. Zdjęcia /M.S/

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej..