Wizyta w Komisariacie Policji

17 maja 2017 r. uczniowie klasy I i III odwiedzili Komisariat Policji w Dukli. Na miejscu spotkali się  z mł.asp. Grzegorzem Szwastem, który w interesujący sposób zapoznał dzieci z tajnikami swojej pracy. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali o podejmowanych działaniach przez policjantów. Najbardziej zainteresowała dzieci praca policji w naszej gminie, więc zadawały mnóstwo pytań. Wszyscy chętnie oglądali sprzęt pomocny w codziennej pracy policjantów. Niespodzianką była prezentacja samochodu policyjnego, uruchomienie sygnału świetlnego i dźwiękowego oraz możliwość posiedzenia wewnątrz radiowozu.

To spotkanie na pewno pozostanie długo w pamięci dzieci. Po wizycie wielu uczniów zadeklarowało, że w przyszłości z pewnością wstąpi w szeregi policyjne. /M.S/ Zdjęcia

Składamy serdeczne podziękowania Komendantowi Policji w Dukli - podkom. Jerzemu Szwastowi za umożliwienie wizyty na Komisariacie Policji. Dziękujemy również wszystkim Policjantom, którzy cierpliwie odpowiadali na pytania uczniów.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej..