Wizyta w Komisariacie Policji

17 maja 2017 r. uczniowie klasy I i III odwiedzili Komisariat Policji w Dukli. Na miejscu spotkali się  z mł.asp. Grzegorzem Szwastem, który w interesujący sposób zapoznał dzieci z tajnikami swojej pracy. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali o podejmowanych działaniach przez policjantów. Najbardziej zainteresowała dzieci praca policji w naszej gminie, więc zadawały mnóstwo pytań. Wszyscy chętnie oglądali sprzęt pomocny w codziennej pracy policjantów. Niespodzianką była prezentacja samochodu policyjnego, uruchomienie sygnału świetlnego i dźwiękowego oraz możliwość posiedzenia wewnątrz radiowozu.

To spotkanie na pewno pozostanie długo w pamięci dzieci. Po wizycie wielu uczniów zadeklarowało, że w przyszłości z pewnością wstąpi w szeregi policyjne. /M.S/ Zdjęcia

Składamy serdeczne podziękowania Komendantowi Policji w Dukli - podkom. Jerzemu Szwastowi za umożliwienie wizyty na Komisariacie Policji. Dziękujemy również wszystkim Policjantom, którzy cierpliwie odpowiadali na pytania uczniów.