Śniadanie Daje Moc !!!

Uczniowie naszej szkoły już po raz szósty wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie Daje Moc". W ramach programu uczniowie klasy I i III wspólnie z wychowawczyniami zorganizowali we wtorkowy poranek uroczyste śniadanie. Zdrowe kanapeczki znikały szybko z talerzy ku zadowoleniu nauczycieli.
Dobre śniadanie to dobry początek dnia. Powinno zawierać głównie węglowodany i białka, a w mniejszej części tłuszcze. To najważniejszy ze wszystkich posiłków, Dzięki niemu mamy więcej energii, siły i potrafimy skoncentrować się na swoich zajęciach. /K.A/
Zdjęcia

Uczniowie klasy I i III przygotowali we wtorkowy poranek uroczyste śniadanie w ramach ogólnopolskiego programu „Śniadanie Daje Moc”.
Przygotowane zdrowe kanapeczki znikały z talerzy ku zadowoleniu nauczycieli.
Dobre śniadanie to dobry początek dnia. Powinno zawierać głównie węglowodany i białka, a w mniejszej części tłuszcze. To najważniejszy ze wszystkich posiłków. Dzięki niemu mamy więcej energii, siły i potrafimy skoncentrować się na swoich zajęciach.

Wiedzą o tym nauczyciele i dzieci, SP w Głojscach, która przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie daje moc” już po raz szósty.